KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073533

nr 1307 3533

Oscar Keen

(1867-1949), Sverige

Akvarell, Sjö med båt, signerad. 15x17 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:33:04